DAHA TEMİZ BİR DÜNYA İÇİN ÜRETİYORUZ!

AR-GE.

Ar-Ge çalışmalarımız üretimden gelen gücümüze güç katıyor. Tüketicilere yakın olmanın avantajıyla, pazar ihtiyaçlarını çok daha erken algılıyor ve bunu hızlıca üretime dönüştürebiliyoruz.

İhracat.

Flora ve Flosoft markalı ürünlerimiz dünyada birçok ev ve işyerinde kullanılıyor. ABD’den Almanya’ya İngiltere’den Endonezya’ya, Arjantin’den Angola’ya 90’dan fazla ülkeye ulaşıyoruz…

Üretim.

Ev, ofis, cafe, restaurant, otel ve endüstriyel birçok alanda temizliğe aracılık eden 300’den fazla ürünü fabrikamızda üretiyoruz. Sıvı sabun-köpük-kağıt vericiler, temizlik mopları, her türden fırçalar, çöp kovaları ve çok daha fazlası…

602

Ürün

Temizlikle ilgili birçok ürünün geliştirilmesi ve yaygınlaşmasına öncülük ettik; bazı ürünlerimiz birçok markanın üretim listesine girdi. Tasarım tescil ve faydalı model belgelerimiz gururumuz oldu. Ürün yelpazemiz her geçen gün artıyor.

91

Ülkeye İhracat

Uluslararası gözetim firmalarınca sağlanan Reach Pass, Cadmium Free ve Skin Contact gibi üretimde sağlığa zararlı malzeme içermeme testlerini başarıyla geçtik. Türkiye’de ürettiğimiz temizlik ekipmanlarını 90’dan fazla ülkeye ulaştırıyoruz.

DAYANIKLILIK

Yüksek Standartlarda Koruma

Her ürün, kendi laboratuvarlarımızda ve en güncel teknolojiyle donatılmış test odalarında; direnç, dayanıklılık, işleyiş ve sıkı sağlık standartlarına uygun olarak teste tabi tutuluyor.

DİZAYN

Kullanıcı Dostu ve Estetik

Flora ve Flosoft markalarıyla temizlik gereçleri ve endüstriyel temizlik ekipmanları alanında pazarda güçlü bir şekilde yer alıyoruz.

Tertemiz olmaya çalışın çünkü dünyaya bakacak olan pencere sizlersiniz.

FLORA&FLOSOFT

E-KATALOG

2020-2021

Flora ve Flosoft
kataloglarımızı inceleyebilirsiniz.

ÇEVRECİ

%100 ÇEVRE DOSTU

Modern üretim %100 çevre dostu
ürünler kendi tasarımcılarımız tüketici-
den alınan geri dönüşlere bağlı kalarak
temizlik gereçlerinin geliştirilmesinde
en verimli ürünü ortaya çıkarıyor.

Haber ve Duyurular

Blog

Rengarenk askılar düzenli gardroplar

Genel 8 Temmuz 2021
Bir gardrobu derli toplu tutan; basit ekipmanlar listesinde ilk sırayı askılar alır. Gömleği, pantalonu, bluzu, eteği, elbiseyi askılarla düzene koyabilirsiniz.

Temizlik ve hijyen için uzun bir liste

Genel 20 Mayıs 2021
Hiç merak ettiniz mi; evinizde kaç adet temizlik ve hijyen sağlama ürünü bulunuyor. Ne kadar temizlik gereci, temizlik ekipmanı var?

10 Temel Temizlik Ekipmanı

Genel 20 Mayıs 2021
Küçük ya da büyük, kalabalık ya da tekil farketmeksizin yaşadığınız evde bu 10 temizlik gerecinin olmasına dikkat edin.

Ürünler Hakkında Detaylı Bilgi ve Teklif İste!