Başarılarımız.

EN’LERİMİZ

Çetin Plastik sorunlara odaklanarak yüksek teknoloji altyapısı ile çözümler üretir. AR-GE ekibimiz ile ürüne adını veren keşiflerimiz ile gurur duyuyoruz.

01.

Çift kilitli sıvı sabunluk

Bir çok işletmenin tercih ettiği sıvı sabun vericilerin mekanizmasını değiştirip; alttaki musluk sistemini ön cepheye taşıyıp pompa sistemi geliştirerek kullanımlarını kolaylaştırdık. Genel mekanlarda tercih edilen kilit seçeneğini ekledik.

02.

Fırça tarzı el süpürgesi

Fırça teknolojisinde edindiğimiz tecrübeler ve plastiğin kullanım alanlarının çoğalmasıyla birlikte geleneksel süpürgelerin yerine daha dayanıklı ve temizlenmesi daha kolay modeller geliştirdik.Kir tutmayan fırça kılları sayesinde hayatın her alanına giren plastik teknolojisinin sunduğu kaliteli ve hijyenik yaşama katkı sağlamaya devam ediyoruz.

03.

Hazneli faraş

AR-GE çalışmalarımızın sektöre sunduğu önemli yeniliklerdendir. Daha sonra bu model ürünler hızla gelişmiş ve vazgeçilmez olmuştur.

04.

Sessiz, çift perdeli WC kapağı

Tek perdeli wc kapaklarına kıyasla daha fazla hijyen sağlayan çit perdeli wc kapaklarına lastik contalar ekleyerek sessiz çalışmasını sağladık.

05.

Yumuşak dokulu ve parfümlü fırça

Araba yıkayanlar bilir, fırçanın sert takozu boyaya zarar verebilir, arabanızda istenmeyen çizikler oluşurdu. Kullandığımız yumuşak plastik sayesinde bu zararı önlemekle yetinmedik, hammaddeye parfüm ekleyerek araçların bagajında ıslak kalan fırçaların nahoş kokusuna da son verdik.

06.

Metalden plastiğe uyarlanan ilk camsil

Metal gövdeli camsillerin yüzeye zarar verme olasılığı ve paslanma riskine karşı plastik malzeme ile üretilmiş ilk camsili yaparak alışkanlıkları değiştirdik.

07.

İz bırakmayan askılı camsil

Camsiller uzun süre kullanılmadığı zaman, durduğu yerde iz bırakırdı. Isıdan etkilenmeyen ve iz bırakmayan ilk camsilleri ürettik.

08.

Önce yıka sonra sil : fırçalı ‘camsil’

Fırça ve camsili birleştiren tasarım sayesinde, temizlik malzemelerinin çok amaçlı kullanılan şık örneğini ürettik. Plastik ürünleri sektörünün tasarım dünyasında gelişen fikirlere öncülük ediyoruz.

09.

Kirli su hazneli temizlik kovası

Aynı kova içinde sıkılan moptan çıkan kirli suyu toplamak için pratik takmalı kirli su haznesi ile temizleme suyunun kısa sürede kirlenmesini önleyerek su ve deterjan tasarrufu sağladık.

10.

Tuzluk,biberlik ve kürdanlık peçetelikle birlikte!

Servis sektöründe bir ilk olan çok amaçlı peçetelik sayesinde birçk işletmenin servis şeklini değiştirdik. Tuzluk, biberlik ve kürdanlığın masa üzerinde kapladığı alandan tasarruf sağladık ve dağınıklığa son verdik.

11.

Santrifüj sıkmalı temizlik kovası

Pedal veya benzeri sistemlerle dönebilen sıkma sepetlerini değiştirdik. Kullanımı kolaylaştıran, dönme gücünü saptan alan mekanizmayı sektöre ilk biz sunduk.

12.

Kartuşsuz köpük verici

Köpük vericilerde kullanılan kartuş sistemine son verip, kolayca doldurabilir, depolu ekonomik sistemler geliştirerek kullanıcıların tasarruf etmesini sağladık.

13.

Tekerlekli ve pencereli saklama kutusu

Oyuncak kutusu olarak da tercih edilen saklama kutularına, tekerleklerle kolay hareket imkanı getirdik. İçindekileri gösteren pencereyi şık tasarımla buluşturduk.

Bu ürünümüz, iç içe geçmekte ve kolay istiflenme özelliğiyle az yer kaplamakta. Kapaklardaki tekerlek geçme yerleri sayesinde güvenle üst üste geçebilmekte ve farklı renkleriyle dekoratif görünüm sunmaktadır.

14.

Pedallı kova

Kollu sıkma sistemleri yerine pedallı modeli geliştirerek kullanıcıların daha konforlu ve yorulmadan çalışmasını sağladık.

15.

Üçü bir arada

Kırıcı, kazıyıcı ve sıyırıcı özelliği birarada bulunduran ilk buz kazıyıcı ürettik.

Ürünler Hakkında Detaylı Bilgi ve Teklif İste!