DAHA TEMİZ BİR DÜNYA İÇİN ÜRETİYORUZ!

AR-GE.

Ar-Ge çalışmalarımız üretimden gelen gücümüze güç katıyor. Tüketicilere yakın olmanın avantajıyla, pazar ihtiyaçlarını çok daha erken algılıyor, her ürün için bağımsız kalıplamaları bünyemizde geliştiriyor, bunu hızlıca üretime dönüştürebiliyoruz.

İhracat.

Flora ve Flosoft markalı ürünlerimiz dünyada birçok ev ve işyerinde kullanılıyor. ABD’den Almanya’ya İngiltere’den Endonezya’ya, Arjantin’den Angola’ya 90’dan fazla ülkeye ulaşıyoruz…

Üretim.

Ev, ofis, cafe, restaurant, otel ve endüstriyel birçok alanda temizliğe aracılık eden 300’den fazla ürünü fabrikamızda üretiyoruz. Sıvı sabun-köpük-kağıt vericiler, temizlik mopları, her türden fırçalar, çöp kovaları ve çok daha fazlası…

594

Ürün

Temizlikle ilgili birçok ürünün geliştirilmesi ve yaygınlaşmasına öncülük ettik; bazı ürünlerimiz başka markaların da üretim listesine girdi. Flora ve Flosoft markalarıyla satışını yaptığımız, ürün yelpazemiz her geçen gün artıyor.

91

Ülkeye İhracat

Uluslararası gözetim firmalarınca sağlanan Reach Pass, Cadmium Free ve Skin Contact gibi üretimde sağlığa zararlı malzeme içermeme testlerini başarıyla geçtik. Türkiye’de ürettiğimiz temizlik ekipmanlarını 90’dan fazla ülkeye ulaştırıyoruz.

DAYANIKLILIK

Uzun Ömürlü Ürünler

Her ürün, kendi laboratuvarlarımızda, en güncel teknolojiyle donatılmış test odalarında; direnç, dayanıklılık, işleyiş ve sağlık standartlarına uygun olarak teste tabi tutuluyor. Uzun ömürlü kullanıma uygun olarak üretiliyor.

DİZAYN

Kullanıcı Dostu ve Estetik

Temizlik ve hijyen sağlamada önemli katkısı bulunan ürünlerimiz aynı zamanda modern yaşam alanlarına da uygun tasarımlarla ortaya çıkıyor. Tasarımcılarımız temizlik gereçlerinin geliştirilmesinde tüketiciden alınan geri dönüşlere bağlı kalarak en verimli olanı uyguluyor.

Temizliği ve hijyeni önemsiyor, daha sağlıklı ortamlarda yaşamak için üretiyoruz.

FLORA&FLOSOFT

E-KATALOG

2020-2021

Ürünlerimizi
e-kataloğumuzdan inceleyebilirsiniz.

SÜRDÜRÜLEBİLİR

Çevreye ve Topluma Karşı Sorumlu

ÜRETİMDE GERİ DÖNÜŞÜM VERİMLİLİĞİ YÜKSEK
EN KALİTELİ HAMMADDELERİ KULLANIYORUZ.
BUGÜNÜN İHTİYAÇLARINI KARŞILARKEN GELECEK
NESİLLERE BIRAKACAĞIMIZ DÜNYAYA KARŞI
SORUMLULUK BİLİNCİMİZİ AÇIK TUTUYORUZ.

Ürünler Hakkında Detaylı Bilgi ve Teklif İste!