DAHA TEMİZ BİR DÜNYA İÇİN ÜRETİYORUZ!

Üretim.

Ev, ofis, cafe, restaurant, otel ve endüstriyel birçok alanda temizliğe aracılık eden 300’den fazla ürünü fabrikamızda üretiyoruz. Sıvı sabun-köpük-kağıt vericiler, temizlik mopları, her türden fırçalar, çöp kovaları ve çok daha fazlası…

İhracat.

Flora ve Flosoft markalı ürünlerimiz dünyada birçok ev ve işyerinde kullanılıyor. ABD’den Almanya’ya İngiltere’den Endonezya’ya, Arjantin’den Angola’ya 90’dan fazla ülkeye ulaşıyoruz…

AR-GE.

Ar-Ge çalışmalarımız üretimden gelen gücümüze güç katıyor. Tüketicilere yakın olmanın avantajıyla, pazar ihtiyaçlarını çok daha erken algılıyor ve bunu hızlıca üretime dönüştürebiliyoruz.

600

Ürün

Temizlikle ilgili birçok ürünün geliştirilmesi ve yaygınlaşmasına öncülük ettik; bazı ürünlerimiz birçok markanın üretim listesine girdi. Tasarım tescil ve faydalı model belgelerimiz gurumuz oldu. Ürün yelpazemiz her geçen gün artıyor.

90

Ülkeye İhracat

Uluslararası gözetim firmalarınca sağlanan Reach Pass, Cadmium Free ve Skin Contact gibi üretimde sağlığa zararlı malzeme içermeme testlerini başarıyla geçtik. Türkiye’de ürettiğimiz temizlik ekipmanlarını 90’dan fazla ülkeye ulaştırıyoruz.

MODERN TESİSLERDE ÜRETİLEN %100 ÇEVRE DOSTU ÜRÜNLER

Temizlik gereçleri ile ilgili faaliyetlerimiz 1988 yılına kadar uzanıyor. Bugün İstanbul’da 15.000 metrekare kapalı alanda yer alan modern fabrikamızda titiz bir şekilde üretime devam ediyoruz. Öncü konumda olduğumuz banyo, mutfak ağırlıklı temizlik gereçleri ve endüstriyel temizlik ekipmanları üretiminde; Flora ve Flosoft markaları altında 600’ün üzerinde ürün çeşidi ile pazarda güçlü bir şekilde yer alıyoruz. ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesiyle yapılan üretim öncesinde her ürün, kendi laboratuvarlarımızda ve en güncel teknolojiyle donatılmış test odalarında; direnç, dayanıklılık, işleyiş ve sıkı sağlık standartlarına uygun olarak teste tabi tutuluyor. Kendi tasarımcılarımız tüketiciden alınan geri dönüşlere bağlı kalarak temizlik gereçlerinin geliştirilmesinde en verimli ürünü ortaya çıkarıyor. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ile birlikte çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve tüm paydaşlarımızla olan ilişkilerimizi en iyi şekilde düzenliyor, Toplam Kalite kavramına destek veriyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ; ÜRETİMDE EN İYİ KALİTE, VERİMLİLİK VE ÇEVRECİLİĞİ ESAS ALARAK BUNU EN ÜST SEVİYEDE MÜŞTERİ VE ÇALIŞAN MEMNUNİYETİNE YANSITMAYI AMAÇ EDİNMİŞTİR. KALİTE SORUMLULUĞU ÇETİN PLASTİK’TE YER ALAN HERKESİN SORUMLULUĞUDUR. SEKTÖRÜN ÖNCÜ FİRMASI OLARAK SAĞLIKLI VE GÜVENİLİR ŞEKİLDE PAZARA EN YÜKSEK FAYDAYI SAĞLAMAK İÇİN ÇALIŞIRIZ. BUNU GERÇEKLEŞTİRİRKEN MALİYETLERİMİZİ DÜŞÜRMEYİ, SÜRDÜRÜLEBİLİR BÜYÜMEYİ SAĞLAMAK; RİSK VE FIRSATLARI İYİ ANALİZ EDEREK ORTAK GELECEĞİMİZİ GÜVEN ALTINA ALMAYI HEDEFLERİZ.

TOPLAM KALİTE FELSEFESİNİ ESAS ALAN, SONUÇ ODAKLI, BULUNDUĞU ALANLARA DEĞER KATAN, MARKA DEĞERİ YÜKSEK, TOPLUMSAL SORUMLULUĞU ÖNDE BİR ŞİRKET VİZYONU İLE; SÜREKLİ İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARININ ETKİN BİR ŞEKİLDE YÜRÜTÜLMESİ VE BUNUN İÇİN SİSTEMLER KURULMASI ÖNCELİKLERİMİZDENDİR.

Ürünler Hakkında Detaylı Bilgi ve Teklif İste!