KURUMSAL

1988 yılında temizlik gereçleri üretim ve pazarlamasına başlayan firmamız yıllardır ürettiği kaliteli ürünlerle, piyasada ürün kalitesine ve müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Yoğun Pazar araştırmaları ve AR-GE çalışmaları sonucunda oluşan ürünleri için TASARIM TESCİL ve FAYDALI MODEL belgeleri alıp  FLORA, FLOSOFT markalarını yurtiçinde ve yurtdışında tescil ettirmiş ve bu markalarla üretimine devam etmektedir.

 Sorumluluk sahibi bilinçli bir üretici olarak, ürünlerimizi standardize ederek TSE tarafından TSEK  belgelerimiz alınmıştır. Ürünlerimiz periyodik olarak TSE normları uygunluk testlerinden geçirilmektedir. Firmamız Aynı zamanda ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ile yönetilmektedir ve Bureau Veritas firması tarafından belgelendirilmiştir. Ürünlerimiz uluslararası gözetim firmalarınca düzenlenen Reach pass, cadmium free ve skin contact gibi sağlığa zararlı malzeme içermeme testlerinden başarıyla geçmektedir.

 Firmamız yurtdışında da uzun yıllardır Ambiente, Hong Kong, Canton gibi önemli sektörel fuarlara katılmaktadır. Fuar ve diğer tanıtım çalışmalarımızın sonucu olarak şu anda ürünlerimizi 45 ülkeye ihraç etmekteyiz. İhracat yaptığımız ülkelerden bazıları ABD, Çin, Japonya, Almanya, İngiltere, İtalya, Avusturya, Fransa, İsrail, Portekiz, Arjantin, Filipinler, Yunanistan, Ukrayna, Rusya şeklinde sıralanabilir.

TANITIM

VİDEOMUZ