KURUMSAL

Temiz bir dünya için üretiyoruz!

1988 yılında başlayan Çetin Plastik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.’nin hikayesi bugün İstanbul Arnavutköy’de 15.000 metrekare kapalı alanda yer alan modern fabrikada büyüyerek devam ediyor. Banyo, mutfak ağırlıklı temizlik gereçleri ve endüstriyel temizlik ekipmanları üretiminde öncü konumda olan Çetin Plastik; Flora ve Flosoft markaları altında 600’ün üzerinde ürün çeşidi ile pazarda güçlü bir şekilde yer alıyor.

Üretimden gelen gücünü Ar-Ge çalışmalarıyla destekleyen ve böylece birçok ürün için tasarım tescil ve faydalı model belgeleri alan Çetin Plastik, Flora ve Flosoft markaları ile yurtiçinde olduğu kadar ihracat pazarlarında da öne çıkıyor.

Yerli üretimin büyümesi, yeni istihdam alanları sağlama ve Türkiye ekonomisine katkı sağlama hedefine odaklanıyor.


Pazarda bazı ürünler adını doğrudan Flora ve Flosoft’tan alıyor. Her iki marka da üretim kalitesi, pazara sunulan yeni ürün çeşitliliği ile birlikte müşteri memnuniyeti konusunda lider konumda.

Fabrikada üretilen 300’den fazla ürün periyodik olarak TSE normları uygunluk testlerinden geçiriliyor. Uluslararası gözetim firmalarınca sağlanan Reach Pass, Cadmium Free ve Skin Contact gibi sağlığa zararlı malzeme içermeme testlerini de başarıyla sağlayan Çetin Plastik; Bureau Veritas tarafından belgelendirilen ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ile yönetiliyor.  

Türkiye’nin yanısıra dünyada 5 kıtaya ihracat yapan Çetin Plastik; ABD, Almanya, İngiltere, Fransa, İsrail, Çin, Japonya, Endonezya, Filipinler, Vietnam, Arjantin, Peru, Venezuella, Rusya, Ukrayna, Pakistan, Fas, Angola, Mauritius Adaları gibi 90’dan fazla ülkeye ulaşıyor.

Ürünlerimizin ulaştığı her mekan daha temiz, daha güzel ve daha mutlu! Daha temiz bir dünya için üretmeye devam ediyoruz…

TANITIM

VİDEOMUZ