Flora

Evsel temizlik gereçleri ürünlerinde öncü olan Flora, Temizliği ve hijyeni önemsiyen, kaliteli ürün çeşitleri ile sağlıklı ortamlarda yaşam tarzını destekleyen misyonuyla ve üretim rekoltesiyle sanayiye katma değer katan bir markadır.
Flora Evsel temizlik gereçleri, kullanım kolaylığı ve ergonomik yapılarıyla ihtiyaca uygun üretilir ve Çetin Plastik güvencesiyle pazarda yer bulur.

Özellikler

Katalog

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Sık Sorulanlar

Flora, Ev Gereçleri alanında özgün marka olup Çatin Plastik Sanayi marka değerlerinden biridir.
Flora ev gereçleri yelpazesinde Gırgırlar, Askılıklar, Camsiller, Faraşlar, Gırgırlar, Saplar ve Yersiller gibi ürün alternatifleri vardır.
Flora ürünleri Ev Gereçlerinden oluşmaktadır ve iki yüz çeşit ürün vardır.
Satışı yapılan ürünlerin garanti süreleri en az 2 yıldır. Bazı firmaların vermiş olduğu garantiler bu süreden daha uzun olabilir. Ürünün kullanım kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.
Güncel kataloglarımızı İstoç Ofisimizden veya online olarak buradan indirebilirsiniz.
Flora ürünlerini Pazaryerlerinde Kayıtlı olan Onikiden Marketing mağazamızdan ve 12den.com e-ticaret sitemizden satın alabilirsiniz.
{"cpt":"portfolio","style":"1","columns":"3","show":42,"from_category":["flora-en"],"order":"DESC","orderby":"DESC"}

Ürün Grupları

Flora