FLOSOFT

Bir çok işletmenin tercih ettiği sıvı sabun vericilerin mekanizmasını değiştirip; alttaki musluk sistemini ön cepheye taşıyıp pompa sistemi geliştirerek kullanımlarını kolaylaştırdık. Genel mekanlarda tercih edilen kilit seçeneğini ekledik.

ÇİFT KİLİTLİ SIVI SABUNLUK

FLORA

Fırça teknolojisinde edindiğimiz tecrübeler ve plastiğin kullanım alanlarının çoğalmasıyla birlikte geleneksel süpürgelerin yerine daha dayanıklı ve temizlenmesi daha kolay modeller geliştirdik.Kir tutmayan fırça kılları sayesinde hayatın her alanına giren plastik teknolojisinin sunduğu kaliteli ve hijyenik yaşama katkı sağlamaya devam ediyoruz.

FIRÇA TARZI EL SÜPÜRGESİ

FLOSOFT

AR-GE çalışmalarımızın sektöre sunduğu önemli yeniliklerdendir. Daha sonra bu model ürünler hızla gelişmiş ve vazgeçilmez olmuştur.

HAZNELİ FARAŞ

FLOSOFT

Tek perdeli wc kapaklarına kıyasla daha fazla hijyen sağlayan çift perdeli wc kapaklarına lastik contalar ekleyerek sessiz çalışmasını sağladık.

SESSİZ, ÇİFT PERDELİ WC KAPAĞI

FLOSOFT

AR-GE çalışmalarımızın sektöre sunduğu önemli yeniliklerdendir. Daha sonra bu model ürünler hızla gelişmiş ve vazgeçilmez olmuştur.

YUMUŞAK DOKULU VE PARFÜMLÜ FIRÇA

FLORA

Metal gövdeli camsillerin yüzeye zarar verme olasılığı ve paslanma riskine karşı plastik malzeme ile üretilmiş ilk camsili yaparak alışkanlıkları değiştirdik.

METALDEN PLASTİĞE UYARLANAN İLK CAMSİL

FLORA

Camsiller uzun süre kullanılmadığı zaman, durduğu yerde iz bırakırdı. Isıdan etkilenmeyen ve iz bırakmayan ilk camsilleri ürettik.

İZ BIRAKMAYAN ASKILI CAMSİL

FLORA

Fırça ve camsili birleştiren tasarım sayesinde, temizlik malzemelerinin çok amaçlı kullanılan şık örneğini ürettik. Plastik ürünleri sektörünün tasarım dünyasında gelişen fikirlere öncülük ediyoruz.

ÖNCE YIKA SONRA SİL : FIRÇALI ‘CAMSİL’

FLORA

Aynı kova içinde sıkılan moptan çıkan kirli suyu toplamak için pratik takmalı kirli su haznesi ile temizleme suyunun kısa sürede kirlenmesini önleyerek su ve deterjan tasarrufu sağladık.

KİRLİ SU HAZNELİ TEMİZLİK KOVASI

FLOSOFT

Servis sektöründe bir ilk olan çok amaçlı peçetelik sayesinde birçok işletmenin servis şeklini değiştirdik. Tuzluk, biberlik ve kürdanlığın masa üzerinde kapladığı alandan tasarruf sağladık ve dağınıklığa son verdik.

TUZLUK,BİBERLİK VE KÜRDANLIK PEÇETELİKLE BİRLİKTE!

FLOSOFT

Pedal veya benzeri sistemlerle dönebilen sıkma sepetlerini değiştirdik. Kullanımı kolaylaştıran, dönme gücünü saptan alan mekanizmayı sektöre ilk biz sunduk.

SANTRİFÜJ SIKMALI TEMİZLİK KOVASI

FLOSOFT

Köpük vericilerde kullanılan kartuş sistemine son verip, kolayca doldurabilir ve depolu ekonomik sistemler geliştirerek kullanıcıların tasarruf etmesini sağladık.

KARTUŞSUZ KÖPÜK VERİCİ

FLORA

Oyuncak kutusu olarak da tercih edilen saklama kutularına, tekerleklerle kolay hareket imkanı getirdik. İçindekileri gösteren pencereyi şık tasarımla buluşturduk.

Bu ürünümüz, iç içe geçmekte ve kolay istiflenme özelliğiyle az yer kaplamakta. Kapaklardaki tekerlek geçme yerleri sayesinde güvenle üst üste geçebilmekte ve farklı renkleriyle dekoratif görünüm sunmaktadır.

TEKERLEKLİ VE PENCERELİ SAKLAMA KUTUSU

FLORA

Kollu sıkma sistemleri yerine pedallı modeli geliştirerek kullanıcıların daha konforlu ve yorulmadan çalışmasını sağladık.

PEDALLI KOVA

FLORA

Kırıcı, kazıyıcı ve sıyırıcı özelliği birarada bulunduran ilk buz kazıyıcı ürettik.

ÜÇÜ BİR ARADA